Vestuvių vedėjas Tomas Jašinskas

Vestuvių vedėjas Tomas Jašinskas

Vestuvių vedėjas Tomas Jašinskas. Profesionalus vestuvių vedėjas jau visus 10 metų. Esu įsitikinęs galiu papasakoti apie jūsų vestuves daugiau nei Jūs manote! Dirbdamas kiekvienose vestuvėse visada pasistengiu, kad vyrautu šilta atmosfera, šėltu tiek vyresni, tiek jaunesni, scenarijus būtų lankstus ir patenkinantis, bet kokius jaunųjų įgeidžius, o nuolatinis mano partneris renginiuose Dj-us  nepalieka abejingų šokių aikštelėje. Šventes vedu lietuvių ir rusų kalbomis. Taigi jei norite subtilių, bet tuo pačiu linksmų ir neužmirštamų vestuvių, kreipkitės į mane -rasime geriausią sprendimą Jūsų svarbiausiai gyvenimo šventei!

Vedėjo galerija
Vestuvių vedėjas Tomas Jašinskas Vestuvių vedėjas Tomas Jašinskas Vestuvių vedėjas Tomas Jašinskas Vestuvių vedėjas Tomas Jašinskas Vestuvių vedėjas Tomas Jašinskas Vestuvių vedėjas Tomas Jašinskas Vestuvių vedėjas Tomas Jašinskas Vestuvių vedėjas Tomas Jašinskas
Video galerija
Paskutiniai atsiliepimai apie vestuvių vedėją

Didelis ačiū už viskà! už

Didelis ačiū už viskà! už nuotaikas, už šokius, už šypsenas! Dar iki dabar viskà aptarinėjam. Buvo tikrai malonu jus pažint! O rekomendicijos iš mano pusės - 100%!!!

Norime nuoširdžiai padėkoti

Norime nuoširdžiai padėkoti Tomui ir jo komandai, jog mums nepaprastai svarbią dieną sukūrė tikrą pasaką. Puikiai viską suorganizavo iki menkiausių smulkmenų, paruošė galybę malonių staigmenų. Labiausiai nustebino, jog priešingai nei dauguma kitų švenčių vedėjų - Tomas aktyviai šventę vedė ne tik programos metu, bet bendravo su svečiais ir per pertraukėles. Viskas buvo daroma iš širdies. Tokių dalykų nenupirksi. :) Tik geriausi ir šilčiausi prisiminimai. Ačiū Jums, Tomai!

Bičiuli, Tomai, Esame labai

Bičiuli, Tomai,

Esame labai dėkingi už didžiulį ir nuoširdų indėlį į mūsų šventę! Ačiū, už sukurtą gerą nuotaiką vakaro metu! Viskas buvo taip kaip norėjom, kaip svajojom! Didelis AČIŪ, tik geriausi atsiliepimai tau!! ;)

Sveikas Tomai. Taip ir

Sveikas Tomai. Taip ir nebebuvo progos Tau nuoširdžiai padėkoti. Ačiū už šauniai pravestą mūsų šventę. Tavo dėka, mūsų šventė tapo įsiminta ir pilna įspūdžių!

Dar kartą ačiū Tomui už

Dar kartą ačiū Tomui už išpildytus lūkesčius mūsų vestuvių šventėje! Bendravimas ir pasiruošimas vyko skalndžiai, visada gaudovome išsamius atsakymus, be to, labai patiko tai, kad Tomas konkretus, savo žodžio besilaikantis žmogus ir kartu lanstus bei atviras pasiūlymams ir nestandarinėms idėjoms. Viskas vyko pagal planą, be jokio streso, kiekvienas vakaro dalyvis buvo vienaip ar kitaip įtrauktas į žaidimus, užduotis ir pan. Visi smagiai praleidome laiką :) Rekomenduoju Tomą, kaip savo srities profesionalą, sėkmes ateityje!

Ačiū už nuostabų renginį.

Ačiū už nuostabų renginį. Viskas praėjo labai gerai, visi liko patenkinti. Iš savo pusės galiu pasakyti, kad labai palengvinai mano gyvenimą. Tikrai buvo gera, kad nereikėjo per daug apie viską galvoti. Kai atvažiavau į renginį iškart pradėjau galvoti: „reikia iškabinti piešinius, reikia suruošti dalomają medžiagą, reikia tą ir aną padaryti“ ir kai tą įgarsinau tau, nespėjau net atsikvėpti viskas jau buvo padaryta. Iš dalyvių išgirdome tik teigiamus atsiliepimus. Taip pat, ačiū, kad padėjai išspręsti problema su dovanomis pranešėjims. Džiaugiuosi, kad renginys praėjo sklandžiai. Tikrai visos geriausios rekomendacijos visiems, kurie kreipsis į tave paslaugų.

Wuolia Palangos gimnazija (76

Wuolia Palangos gimnazija (76 laida) ir teveliu aktyvas nori padekoti Tomai už puikų darbą ,puikią nuotaiką ,turbo užtaisas buvo garantuotas ačiū

Norėtumėme padėkoti Tomui už

Norėtumėme padėkoti Tomui už tobulai pravestą vestuvių šventę! Viskas buvo suplanuota iki smulkmenų, todėl mes galėjome ramiai džiaugtis švente. Tomas buvo(ir manau yra :D) linksmas, charizmatiškas, energingas, puikiai valdantis situaciją, žodžio kišenėje neieškantis vedėjas, kuris dirba savo mylimą darbą. Tai būtent toks žmogus kokio mes ir ieškojome! Super!

PS. Tiems kas dvejoja ką pasirinkti vedėja su DJ ar muzikantus. REKOMENDUOJU rinktis TOMO KOMANDĄ, kuris puikiai išpildo visus lūkesčius !

Daugiau atsiliepimų

Vestuvių vedėjo užklausa