Jūsų šventės apipavidalinimas, dekoravimas, puošimas

Jūsų šventės apipavidalinimas, dekoravimas, puošimas

Jau kelis metus, aš Akvilė, su malonumu prisidedu prie jaunavedžių šventės grožio kūrimo. Dirbti mylint tai, ką darai, yra vienas malonumas, galėčiau dirbti ištisas naktis ir nuovargis būtų beprotiškai malonus – taip visad būna per didžiąsias šventes, vasarą.  Gėlių komponavimo menas labai romantiškas, nes gėlės labai daug šneka. Kiekvienas mano darbas yra apgalvotas ir su žinute. Negaliu priskirti saves prie konkretaus stiliaus, nes man patinka eksperimentuoti su naujomis gėlėmis, ir atrasti vis dar kažką naujo. Pastaruoju metu vestuvinėje floristikoje madinga atspindėti sezoniškumą, ir tai yra labai puiku. Vasarą turime ne tik didžiulį  vietinių gėlių – bijūnų, jurginų, kardelių, rugiagėlių – pasirinkimą, bet ir didesnę olandiškų gėlių įvairovę. Atvežama žymiai platesnė gvazdikų, eustomų, rožių ir kitų gėlių rūšių bei spalvų paletė.

Vestuvinė puokštė - į šį dviejų žodžių sakinį įeina tiek daug...

Žinoma neužmištame ir kitų svarbių šventės akcentų, salės dekoravimo, automobilių puošimo. Šventės puošimas galimas tiek gėlėmis, tiek šventinėmis dekoracijomis, kurios patenkins kiekvienų jaunųjų lūkeščius. Pasirūpiname kėdžių užvalkalais, stalų papuošimais, stalo kortelėmis, svečių susodinimo planu.

Taip pat, galime papuošti jūsų santuokos vietą, nesvarbu, ar tai vyks bažnyčioje, ar kitoje pasirinktoje vietoje. Tai gali būti kitose patalpose, gamtoje arba prie jūros. Pasiūlysime vestuvinę arką su metrikacijos staliuku, jeigu pageidausite pristatysime kėdes ir pilnai paruošime ceremonijos vietą.

Džiaugiuosi kurdama grožį ir prisidėdama prie šventės kūrimo, kiekviena nauja puokštė, tai nauja istorija, ir nauja patirtis. Esu laiminga, kad suteikiate galimybę tobulėti ir pasitikite manimi.

Kontaktai: Akvilė
Mob. tel.: +370 677 27437
El. p.akvilesdecor@gmail.com