Muzikantai / grupės

Grupė "TABASCO"

Grupė "TABASCO"

Grupė "Tabasco", per dešimt gyvavimo metų vaikinai buvo užgrūdinti sėkmių ir nesėkmių, sunkaus kasdienio darbo, nesibaigiančių kelionių į koncertus ir iš jų... Pradėję nuo "inteligentiško" ir "lyriško poproko muzikantai pasuko kita kryptimi - skolinosi minčių iš pasaulio muzikos lobyno perdainuodami kitų autorių kūrinius, dainavo net savo gimtąja, žemaičių, kalba. "Mūsų muzika kaip tas kokteilis - joje susipina ir saldus pop stilius, ir aštrus rokas", - sako grupės dainininkas Gediminas Norvaišas. Grupės sudėtis nuo pat įkūrimo nesikeitė.

Grupė "TEQUILLA"

Grupė "TEQUILLA"

Grupė "Tequila" susikūrė 2002 m. Pagrindinis įkūrėjas ir puoselėtojas Darius. Jis taipogi yra ir visų grupės TEQUILA dainų autorius. Grupės repertuarą sudaro koveriai, žymūs populiarių grupių šlageriai, taip pat grupės TEQUILA sukurti autoriniai kūriniai. Grupė groja „ tik gyvai “. Grupės atliekama muzika puikiai tinka privačiuose vakarėliuose ir žinoma vestuvėse. Turime sukaupę nemažą patirtį grojant įmonių šventėse, miesto šventėse, festivaliuose, verslo renginiuose, prezentacijose. Programą galime atlikti iki 3 dalių po 45 min.

Grupė "SING"

Grupė "SING"

Grupė "Sing" tai profesonalių muzikantų grupė. Savo repertuare turinti daugiau nei 200 pasaulinės estrados kūrinių. Tai „auksinės“ senos ir šiuolaikinės dainos, country, pop ir džiazo stiliaus dainos, žinomos visame pasaulyje. Grupė “SING” visuomet papuoš Jūsų šventę ar renginį linksma ir profesionalia muzika. 

Grupė "THE WEST COAST"

Grupė "THE WEST COAST"

Grupė "The west coast" susibūrė 2007 metais iš profesionalių muzikantų - instrumentalistų, muzikantai aktyviai dalyvauja įvairiuose Lietuvos ,užsienio muzikiniuose projektuose, festivaliuose,bendradarbiauja su žinomais Lietuvos bei užsienio muzikantais. Spalvingame kolektyvo repertuare galima išgirsti ne tik savitai interpretuojamus pop, soul, funk,džiazo standartus ,bet ir originalias kompozicijas.

Grupė "OLD CITY BAND"

Grupė "OLD CITY BAND"

Grupė "Old city band" ieško nestandartinių, originalių raiškos būdų, muzikos gurmanus bei platesnę publiką vaišina iš kojų verčiančiu muzikiniu kokteiliu. Grupės repertuare - svingo, džaivo, rokenrolo, Lotynų Amerikos, roko, klasikinio džiazo muzikos kūriniai bei lietuviški šlageriai. Melodingi, energingi grupės pasirodymai, papildyti šou elementais, palieka neišdildomą įspūdį ir sukuria išskirtinę nuotaiką.