Vestuvių vedėjas Ernestas Badauskas

Vestuvių vedėjas Ernestas Badauskas

Vestuvių vedėjas Ernestas Badauskas. Jaunas, veržlus, energingas ir visuomet nuotaikingas. Toks turi būti geras vestuvių vedėjas, toks esu aš. Trijų metų diskžokėjo ir dviejų metų renginių vedėjo patirtis man suteikė galimybę įgyti reikalingų kompetencijų, kurių dėka Jūsų vestuves galiu paversti įsimintiniausia gyvenimo švente. Jaukus ir šiltas vakaras su artimiausiais žmonėmis, šėlionės šokių aikštelėje, skambantis juokas ir užstalėse nenusėdintys svečiai - smagios Jūsų šventės garantas. Taip pat vestuves galiu vesti ne tik bendrine lietuvių kalba, bet ir žemaitiškai. Tad kreipkitės į mane, ir drauge sukursime tobulą Jūsų svarbiausios gyvenimo dienos scenarijų.

Vedėjo galerija
Vestuvių vedėjas Ernestas Badauskas Vestuvių vedėjas Ernestas Badauskas Vestuvių vedėjas Ernestas Badauskas Vestuvių vedėjas Ernestas Badauskas Vestuvių vedėjas Ernestas Badauskas Vestuvių vedėjas Ernestas Badauskas Vestuvių vedėjas Ernestas Badauskas Vestuvių vedėjas Ernestas Badauskas
Video galerija
Paskutiniai atsiliepimai apie vestuvių vedėją

Labai norime padekoti

Labai norime padekoti Ernestui uz puikiai pravesta svente. Likome labai latenkinti tiek vedimu tiek muzika. Dar ir dabar sveciai uzsuke pas mus, prisimena konkursus ir geras emocijas. Aciu ir tikrai rekomenduojame.

Daugiau atsiliepimų

Vestuvių vedėjo užklausa