Vestuvių vedėjas Artūras Ženčius

Vestuvių vedėjas Artūras Ženčius

Vestuvių vedėjas Artūras Ženčius. Man patinka kai žmonės šypsosi ir juokiasi! Ypač tada, kai tai įvyksta po mano ištartų žodžių. Renginius vedu jau 7 metai, esu baigęs Klaipėdos universitetą, turiu renginių režisieriaus išsilavinimą, taigi ne tik suprantu, bet ir žinau, ką reikia daryti, kad renginys būtų išties geras.

Žmona sako, kad turiu charizmą, na o, man atrodo, kad žmonėms aš patinku dėl gražių akinių. Bet žinote, žmona visada teisi, o mano nuomonė gali būti ir klaidinga. Vedu įvairiausių žanrų renginius, nemėgstu “rėmų”, mėgstu iššūkius. Laisvai kalbu lietuviškai ir žemaitiškai, neblogai angliškai, bet nusišneku rusiškai. Mano arsenale renginiai nuo asmeninių švenčių iki pilnos Žalgirio arenos, taip pat darbas televizijoje, bei teatre.

Vedėjo galerija
Vestuvių vedėjas Artūras Ženčius Vestuvių vedėjas Artūras Ženčius Vestuvių vedėjas Artūras Ženčius Vestuvių vedėjas Artūras Ženčius Vestuvių vedėjas Artūras Ženčius Vestuvių vedėjas Artūras Ženčius Vestuvių vedėjas Artūras Ženčius Vestuvių vedėjas Artūras Ženčius Vestuvių vedėjas Artūras Ženčius Vestuvių vedėjas Artūras Ženčius
Video galerija
Paskutiniai atsiliepimai apie vestuvių vedėją

Super!!! Mes be zodziu:) Visu

Super!!! Mes be zodziu:) Visu pirmiausia didelis aciu uz nuostabiai pravesta musu svente ! Aciu uz Jusu kantrybe su mumis ir musu sveciais :)
Patiko ne tik mums bet ir visiems musu sveciams , gavome tik siltus ir grazius atsiliepimus :) Visi klausinejo is kur jus Ji gavote, gal turite kontaktus :) DJ super, duokit nr :)
Keletas draugu pries tai dalyvavo vestuvese, kurias vede zinomi lietuvos veidai :))) tai sake kad su Jumis nera net ka lyginti :))
Mes dziaugiames Jus atrade... manau susimatysim dar ne karta :) Silciausi ir nuosiardziausi linkejimai . Aciuuuuuu :*

Visų pirma ačiū Artūrui už

Visų pirma ačiū Artūrui už puikią nuotaiką, profesionalų darbą ir entuziazmą!!! Labai jaučiasi, kad jam patinka tai ką jis daro: daug laiko skyrė pasiruošimui, įsiklausė į mūsų norus ir kartu buvo pilnas šaunių idėjų, energingas, šmaikštus ir pastebintis visus ir jaunus ir vyresnius. Be jokių abejonių Artūras ir vėl būtų mūsų pasirinkimas. Sėkmės skleidžiant gerą nuotaiką!!! 10/10

Ačiū Artūrai už šauniai

Ačiū Artūrai už šauniai pravestą mūsų šventę. ;) Tik geriausi ir šilčiausi atsiliepimai. :) Džiaugiames turėję galimybę Tave pažinti :) sėkmės darbuose ;)

Jei kas paklaustų ar žinome

Jei kas paklaustų ar žinome gerą renginių vedėją, atsakymas būtų vienareikšmiškas - Artūras Ženčius! Šventės dieną mūsų lūkesčius pranoko realybė, Artūras taip pravedė vestuvių vakarą, kad liko visi svečiai nustebę, gyrė tiek jauni asmenys, tiek senimas. Netrūko linksmų akimirkų, žaidimų, veiksmo. Galime garantuoti, šventė, kurią ves Artūras, bus 100% verta kiekvienos akimirkos.

Norime Jums nuoširdžiai

Norime Jums nuoširdžiai padėkoti už linksmai, kūrybingai ir nepakartojamai pravestą mūsų vestuvių vakarą! Jūsų ir DJ indėlis padėjo padaryti mūsų šventinį vakarą tobulu. Mūsų svečiai ir mes patys likome sužavėti renginio programa ir vedimu. Linkime Jums niekada nepristigti kūrybinio įkvėpimo ir energijos.

Tik geriausi atsiliepimai!

Tik geriausi atsiliepimai! :)
Jaunatviškas vedėjas, kupinas entuziazmo ir trykštantis geros emocijos užtaisu. Sklandus, malonus ir šiltas bendradarbiavimas rengiantis šventei, kruopščiai ir atsakingai pasiruošta, apgalvojant net menkiausias smulkmenas. Ne vieną naudingą patarimą išgirdome. Stebėjomės, kaip greitai įsimena svečių vardus, moka prieiti prie bet kokio amžiaus, netgi droviausių svečių. Žaidimų ir atrakcijų netrūko, o ir vakaras nepastebimai prabėgo. Kultūringas, šmaikštus ir linksmas, žodžio kišenėje neieškantis, charizma trykštantis vedėjas su breiko judesiukais ir neblėstančia šypsena veide! Svečiai vis teiravosi, iš kur tokį šaunų vedėją ištraukėme :D
Rekomenduojame 100 proc. - nenusivilsite! :)

Labai Ačiū, Artūrai,už puikų

Labai Ačiū, Artūrai,už puikų renginį ir Super nuotaiką.šaunus, linksmas, pilnas šmaikščių idėjų,tikras profesionalas kaip renginių vedėjas. Sekmadieninio jubiliejaus svečiai liko Sužavėti, Ačiū. Sėkmės Tau ir tavo komandai tolimesniuose darbuose.

Ačiū, Artūrai, nuo manęs ir

Ačiū, Artūrai, nuo manęs ir nuo visų svečių už puikiai pravestą jubiliejų, matėsi, kad esi patyręs tokio pobūdžio renginių profesionalas. Tavo intarpai buvo fantastiški. Sėkmės.

Geros nuotaikos kūrėjas,

Geros nuotaikos kūrėjas, neleidžiantis šventei virsti nuobodžiu pasisėdėjimu.

Super vedėjas, žodžio

Super vedėjas, žodžio kišenėje neieško ir tikrai neteko nusivilti užsakant šio renginio vedėjo paslaugas.

Daugiau atsiliepimų

Vestuvių vedėjo užklausa