Vestuvių vedėjas Alvydas Vengalis

Vestuvių vedėjas Alvydas Vengalis

Vestuvių vedėjas Alvydas Vengalis. Vestuvių vedėjo patirtis 9 metai. Nuotaikingas, kupinas energijos, šmaikštus ir gebantis bendrauti su visais. Šis vedėjas Jums gali įkūnyti ne tik savo siūlomus personažus, bet ir Jūsų pageidaujamus. Alvydas baigė kultūrinės veiklos vadybos studijas Klaipėdoje, sukaupta patirtis garantuoja ne tik smagų Jūsų vestuvių šventės vedimą, bet ir patarimus, ką daryti, kad ji būtų įdomesnė.

Vedėjo galerija
Vestuvių vedėjas Alvydas Vengalis Vestuvių vedėjas Alvydas Vengalis Vestuvių vedėjas Alvydas Vengalis Vestuvių vedėjas Alvydas Vengalis Vestuvių vedėjas Alvydas Vengalis Vestuvių vedėjas Alvydas Vengalis Vestuvių vedėjas Alvydas Vengalis Vestuvių vedėjas Alvydas Vengalis Vestuvių vedėjas Alvydas Vengalis Vestuvių vedėjas Alvydas Vengalis Vestuvių vedėjas Alvydas Vengalis Vestuvių vedėjas Alvydas Vengalis Vestuvių vedėjas Alvydas Vengalis Vestuvių vedėjas Alvydas Vengalis Vestuvių vedėjas Alvydas Vengalis Vestuvių vedėjas Alvydas Vengalis Vestuvių vedėjas Alvydas Vengalis Vestuvių vedėjas Alvydas Vengalis Vestuvių vedėjas Alvydas Vengalis Vestuvių vedėjas Alvydas Vengalis Vestuvių vedėjas Alvydas Vengalis Vestuvių vedėjas Alvydas Vengalis Vestuvių vedėjas Alvydas Vengalis Vestuvių vedėjas Alvydas Vengalis Vestuvių vedėjas Alvydas Vengalis Vestuvių vedėjas Alvydas Vengalis Vestuvių vedėjas Alvydas Vengalis Vestuvių vedėjas Alvydas Vengalis Vestuvių vedėjas Alvydas Vengalis Vestuvių vedėjas Alvydas Vengalis Vestuvių vedėjas Alvydas Vengalis Vestuvių vedėjas Alvydas Vengalis Vestuvių vedėjas Alvydas Vengalis Vestuvių vedėjas Alvydas Vengalis Vestuvių vedėjas Alvydas Vengalis Vestuvių vedėjas Alvydas Vengalis
Video galerija
Paskutiniai atsiliepimai apie vestuvių vedėją

Alvydai, norejome dar karteli

Alvydai, norejome dar karteli padekoti uz grazia svente praeita sestadieni Jusu komandai. Visi buvo labai nustebinti programa, o labiausiai gyre jusu darba. Dar iki siol sveciai kalba. Nemazai sveciu sake noretu pamatyti jus televizijoje, prase pasidalinti kontaktais vedejo. Aciu uz profesionaluma ir labai grazia diena!

Labai dėkojame už ypatingą

Labai dėkojame už ypatingą šventinę atmosferą, kurią sukūrėt mums tokia svarbia proga. Ačiū Jūsų komandai už didžiulį darbą, gerą muziką, ir mūsų nuo juoko skaudančius pilvus! Įspūdžiai fantastiniai!

Neseniai gavom video įrašą ir

Neseniai gavom video įrašą ir prisiminėme kaip mūsų šventę gerai pravedei, žodziu, norejom tik dar kartą padėkoti, labai patenkinti likom, sekanti kartą tik tave imsim ir rekomenduosim kitiem tik tave.

Pats nuostabiausias renginiu

Pats nuostabiausias renginiu vedejas! Be galo linksmas ir atsidaves! Tik pacios geriausios rekomendacijos! Aciu tau Alvydai ir tavo komandai uz tai, kad padarei musu vestuviu svente nepakartojama!

Ačiū Alvydui ir jo kolegoms

Ačiū Alvydui ir jo kolegoms už nuostabią šventę! Viskas buvo super. Svečiai ir mes likome sužavėti. Šventė buvo pilna staigmenų, gerų emocijų ir daug daug juoko.AČIŪ!

Is visos sirdies dekojame tau

Is visos sirdies dekojame tau Alvydai ir tavo komandai !!! 2015 08 29 vykusios mūsų vestuvės buvo laaaabai linksmos, žaismingos ir nepamirštamos. Mums patiko, jog svečiai ne minutei nebuvo palikti, visi buvo patenkinti, laimingi tavo Alvydai deka… :) Visas scenarijus suorganizuotas idealiai… Ivairus zaidimai, energingi sokiai, improvizacijos, juoko buvo iki soties… Labai malonu girdeti sveciu atsiliepimus apie nuostabias labai linksmas musu vestuves ir visa tai Tavo, Alvydai, deka… Dar karteli, didelis ACIU uz grazias akimirkas, grazius prisiminimus ir nuostabiai pravesta sventę. Rekomenduojame Visiems!!!! Tikrai nenusivilsite!!! Sekmes!!! Kristina ir Aurimas

Labas Alvydai, va praėjus

Labas Alvydai, va praėjus visam vestuvių šurmuliui. Norėtume dar karta pasakyti pati didžiausią ačiū, už tavo šimtą procentinį atsidavimą mūsų šventes metu, jog net pačių didžiausiu skeptiku veiduose išspaudei štai šitokia didele šypsena :D. Pats didžiausias riebiausias ačiū tau už viską, šitokios juoko dozės dar nebuvome tikriausiai gavę ir žinoma ačiū tavo komandai!!!! Būtinai rekomenduosime jus kitiems!

Nors mūsų šventė vyko

Nors mūsų šventė vyko senokai, birželio 13d, bet norėjome dar kartelį padėkoti Jums už nuostabų vakarą, puikias emocijas ir plačias šypsenas. Sulaukėme daug gerų atsiliepimų apie Jus iš svečių.Dar kartelį ačiū už šaunią šventę!

Dar karta norime Alvydui

Dar karta norime Alvydui padekoti,uz nuostabiai pravesta musu svente.Viskas praejo puikiai,visi sveciai liko suzaveti :) Didelis didelis aciu nuo visu :)

Labai labai ačiū Alvydui

Labai labai ačiū Alvydui Vengaliui bei abiems Tadams už nepakartojamą, nepamirštamą ir labai linksmą vakarą. Visi svečiai , o be abejo, ir mes esame sužavėti... Liko neišdildomi įspūdžiai... Vakaras praėjo akimirksniu... Sėkmės Jums. Nuoširdžiausi linkėjimai nuo Jolitos ir Dangiro...

Alvydai, norime ištarti patį

Alvydai, norime ištarti patį didžiausią ir nuoširdžiausią AČIŪ. Mūsų vestuvių vakaras buvo nepakartojamas, skambėjo juokas, nuostabos šūksniai, visi liko sužavėti Jūsų subtilumu, taktu, sugebėjimu rasti bendrą kalbą su visais. Mes gavome viską ko tikėjomės ir dar daugiau. Niekada nekils jokių abejonių jei reikės renginio vedėjo, juo būsite tik Jūs. Sėkmės darbuose ir neišsenkančios energijos, neblėstančios šypsenos veide ir daugybės naujų idėjų. Ačiū. Laura ir Mindaugas

Nuosirdziai norime padekoti

Nuosirdziai norime padekoti Alvydui uz pravesta nuostabia musu svente. Iki siol jus prisimename su sypsena veide:)) Labai malonus, linksmas ir nuosirdus zmogus, rekomenduojame visiems, kas nori puikiai praleisti laika:))Linkime jums daug sekmes darbe ir asmeniniame gyvenime;) Zinosime kur kreiptis jei dar reikes jusu paslaugu:) Robertas ir Giedre

Noriu dar kartą padėkoti tau

Noriu dar kartą padėkoti tau ( ir tavo komandai ) už nuostabias emocijas, kuriomis gyvename iki šiol, už nuoširdumą, už nuostabų vakarą, kuris toks buvo tik fainiausio Vedėjo dėka sunku net sudėlioti žodžius, kuriais norėčiau tinkamai išreikšti kokia esu dėkinga, kokia esu laiminga, kad vieną iš gražiausių dienų mūsų gyvenime buvote kartu su mumis. Ačiū jums labai. Viską, ką sugadino tas nelemtas lietus, labai greitai pasimiršo, tik tavo dėka. Alvydai, naujausia šeima, stipriai tave apkabina, daug bučkiu nuo mūsų. Tokio faino vakaro, nesitikėjau, esi nuostabus!

Jau beveik trys mėnesiai

Jau beveik trys mėnesiai praėjo po mūsų vestuvių, o nuotaikos dar tokios, kad lyg vakar viskas.. Norėjome labai padėkoti Tau, Alvydai, ir abiems Tadams už tokį didelį indėlį į mūsų šventę. Esam be galo laimingi, kad buvote kartu ir šventę padarėte tokią ypatingą, kad svečiai ir mes iki šiol prisimename ne tik su šypsena, bet juoko pilnais pilvais :) Tikiuosi, kad dar ne kartą susitiksime!

Svente buvo nuostabi :) Ačiū

Svente buvo nuostabi :) Ačiū Alvydui ir Tadui už įsimintina vakarą ir gera muzika :) Visi liko labai patenkinti programa :) Puikiai ismanote savo darbą,tikiuosi susitiksime ne paskutini karta :) Nuosirdziausias aciu!!!!! Sekmės :) Mažeikiai :)

Noriu padėkoti Jums už

Noriu padėkoti Jums už pravestą mums vakarą. Tai buvo tiesiog fantastiška. Viskas taip kaip mes tikėjomės ir taip kaip ir turėtų būti: subtilu, nuoširdu, linksma ir visų svečiu puiki nuotaika. Mūsų svečiai buvo sužavėti renginiu. Labai jums ačiū dar kartą. Linksmų jums Kalėdų ir sėkmingų Naujųjų Metų!

Ačiū jums už puikiai

Ačiū jums už puikiai organizuotą vakarą.Visi svečiai liko patenkinti.dar ir dabar vis prisimename Jūsų žaidimus ir jumorą.Visiems rekomenduosime ir pasiūlysime jei tik reiks Jūsų paslaugų. Sekmės Jums .

Norime padėkoti Alvydui už

Norime padėkoti Alvydui už tikrai nepamirštamą vakarą. Tik jūsų dėka buvo sukurta tokia smagi šventė :) Linkėjimai Jums nuo visų svečių. Atsiliepimai tik patys geriausi. Viskas vyko taip sklandžiai, visi žaidimai, muzika. Nė vienas svečias nenuobodžiavo. Nuoširdžiai rekomenduojam :)

Dabar, kai mūsų vestuvės jau

Dabar, kai mūsų vestuvės jau praėjo, drąsiai galime sakyti, kad Alvydas - nuostabus vedėjas! Internete atsiliepimų apie jį ne tiek ir daug, tad prieš vestuves truputį nerimavome.. Bet jis išpildė mūsų lūkesčius su kaupu! Buvo labai smagu! Į žaidimus buvo įtraukti beveik visi svečiai, o ir patys žaidimai - nematyti ir nenuvalkioti. Jaunikis vakare skundėsi, kad skruostus nuo šypsojimosi skauda.. O tai daug ką pasako:) Ir svečiai vos ne po kiekvieno žaidimo prieidavo ir sakydavo "kokį smagų vedėją išsirinkot". Sėkmės Jums tolimesniuose darbuose! Ir dar kartelį didelis didelis ačiū!

Alvydas - auksciausios klases

Alvydas - auksciausios klases renginiu vedejas. Musu vestuviu metu puikiai jaute kuria linkme kreipti sveciu nuotaika, kad visiems butu linksma. Dauguma renginiu vedeju pokyliuose naudoja panasius zaidimus, taciau geriausius nuo geru skiria tai, kad geriausi yra istobuline smulkias detales is patirties, kurias sudejus ir yra sukuriama tikroji verte. Alvydas neabejotinai turi arba labai didele patirti arba dideli talenta arba net abu. Visi sveciai labai gyre Alvyda. Esami labai dekingi, saunuolis!!

Zodziu rezervuokite ji kuo greiciau kitiems metams, kol dar yra laisvu datu;))

Esame labai dėkingi Alvydui

Esame labai dėkingi Alvydui už puikią šventę, Alvydas yra tikras savo srities profesionalas, moka bendrauti su visais ir neieško žodžio kišenėje... Alvydo puikus humoro jausmas, sakyčiau pritaikytas intelektualiems žmonėms, be jokių vulgarybių ir persūdymų. Visokeriopos sėkmės ir dar kartą labai labai ačiū!

Dekui uz puiku darba, uz

Dekui uz puiku darba, uz grazia svente;) A&R vestuvese liepos menesi liudininke buvau, gal kiek nekantria, norincia viska zinoti is anksto, derinti viska is anksto, bet malonus bendravimas su vedeju sudare gera ispudi dar pries svente. o sventes metu visi liko patenkinti ir dar siandien kalba apie vykusia svente;) aciuuu

Nuoširdžiai dėkojame Alvydui

Nuoširdžiai dėkojame Alvydui už šauniai ir entuziastingai pravestą vestuvių šventę. Be Alvydo pagalbos neapsiėjome nei vakare, nei dienos metu. Viskas buvo suorganizuota puikiai :) Ir svečiai išėjo be galo patenkinti ir pilni įspūdžių. Ačiū, Alvydai, kad prisidėjote prie mūsų šventės :)

Alvydai, ačiū labai už

Alvydai, ačiū labai už nepriekaištingai pravestą vestuvių šventę. Geresnio vedėjo neįmanoma rasti!!! Šio vedėjo dėka šventė prabėgo nejučia ir labai linksmai.

Ačiū Alvydai.

P.S. Jei norite gero, linksmo, lankstaus, žodžio kišenėje neieškančio, idėjų kupino ir pan. vedėjo, kreipkitės būtent į Alvydą!

Alvydai, linkime sėkmės ir

Alvydai, linkime sėkmės ir ištvermės darbe. Džiaugiamės Jūsų profesionaliu darbu ir tikimės, kad ateityje dar teks susitikti :)

Aciu vedejui uz puikiai

Aciu vedejui uz puikiai praleista laika :) visi likome patenkinti :)

Mes irgi dar karta norime

Mes irgi dar karta norime labai padekoti Alvydui uz tai kad musu vestuviu svente tapo dar nuotabesne. Viskas buvo SUPER :) sveciai taipat buvo labai nustebe ir negailejo pagyrimu. Labai dziaugiames, kad teko susipazinti su tokiu nuostabiu zmogumi. Dar karta didelis ACIU :) Ir sekmes tolimesniuose darbuose.

Visiems kas dar neapsisprendė

Visiems kas dar neapsisprendė dėl šventės vedėjo tikrai rekomenduoju! Viskas suplanuota, išklausyta, profesonalu, tiesiog nebuvo prie ko "prikibt".

Alvydai, dėkojam labai!

Alvydai, dėkojame Jums už

Alvydai, dėkojame Jums už smagiai pravestą vestuvių šventę, puikias emocijas, plačias svečių šypsenas ;) Norime palinkėti visokeriopos sėkmės tolimesniuose Jūsų darbuose!!!

Alvydai, Jus

Alvydai, Jus -saunuolis...Aciu uz saunu darba,o mums suteiktas linksmybes vestuviu metu...Dekoju nuo visu vyresniu sveciu...kai kam jusu darbas buvo naujiena,bet labai linksma ir maloni...Sekmes jums... :)

Norime pasakyti dideli ACIU,

Norime pasakyti dideli ACIU, uz nuostabia pravesta svente:) Sveciai liko suzaveti Jusu darbu :) Vestuves buvo liuksiskos :)

Renginio aprašymas: Ačiū Tau,

Renginio aprašymas: Ačiū Tau, Alvydai, už puikiai pravestą vestuvių vakarėlį. Labai vertinam Tavo indėlį į mūsų šventę, kad viskas eitųsi sklandžiai ir linksmai. Svečiai buvo labai patenkinti, o mūsų lūkesčius patenkinai su kaupu. Ačiū ačiū ačiū. :)

Dar karta norime Jums

Dar karta norime Jums padekoti uz nuostabiai pravesta svente. Puikiai atlikote savo darba ir igyvendinote visus musu norus:) ACIU Alvydai labai . Mes ir musu sveciai iki siol gyvename vestuviu nuotaikomis:) Viskas buvo nuostabu.
Aciu.
Lina ir Paulius

Didelis ACIU ne tik nuo musu

Didelis ACIU ne tik nuo musu (jaunuju), bet ir nuo musu sveciu. Likome suzaveti puikiu vakaru, tik gaila,kad viskas taip greitai praejo :)) Bet kaip yra sakoma-kas gerai, tas greitai ir prabega :)
Istiesu dar noriu pamineti viena laabai svarbu pastebejima :) Tikriausiai jaunimas visada buna patenkintas, galbut sudetingiau buna su vyresnio amziaus zmonemis, taciau musu vestuvese dalyvave seneliai dar kelias dienas po sventes vis kalbejo kaip jiems patiko vedejas ir suorganizuota vakaro programa :))
Ir tikrai dar karteli dideliauias ACIU nuo musu visu!!! :)))

Didelis didelis ACIU, Jums,

Didelis didelis ACIU, Jums, Alvydai, uz puiku musu sventes vakara!!! Kiekviena akimirka liks ne tik musu, bet ir visu musu sveciu atmintyje!!! Vakaras pravestas sauniai, skoningai ir taip energingai, kad trypti norejosi iki pat ryto!:) Turiu tik viena nusiskundima: teko kelis kartus taisytis makijaza, del juoko sukeltu asaru!!!:D Dar karta ACIU!

Dar kartelį labai didelis

Dar kartelį labai didelis AČIŪ nuo mūsų pačių ir dalivavusių svečių už puikiai pravestą vakarą, už dar geresnes nuotaikas ir už pačius nuostabiausius prisiminimus :) Vestuvės buvo SUPER :)

Labai Jums už viską dėkojame,

Labai Jums už viską dėkojame, šventė buvo būtent tokia kokios ir norėjome. Vedėjas puikiai įsiklausė į mūsų pageidavimus.
Svečiai liko sužavėti mūsų vestuvėmis, kuriose, žinoma, vedėjo ir didžėjaus indėlis buvo ypatingai didelis.
Galiu drąsiai rekomenduoti Alvydą kitoms jaunavedžių poroms, energija, gera nuotaika, linksmi žaidimai, nuoširdumas garantuoti. Kitą kartą nieko nekeistume, viskas buvo tobula. Smagu dirbti su žmonėm, kurie žino ką daro.
AČIŪ

Aciu Alvydui, vestuves buvo

Aciu Alvydui, vestuves buvo fantastiskos. Iki siol sirdys pilnos ispudziu, sveciai liko labai patenkinti mes taip pat. Vakaras buvo pilnas linksmybiu, juoko, energijos. Dar karta aciu!

Saunus vedejas, smagiai

Saunus vedejas, smagiai vestuves atsokom jo padedami.

ACIU!!! Pats didziausias

ACIU!!! Pats didziausias ACIU!!! Nuostabus, saunus, linksmas, smaikstus begalo draugiskas ir lankstus... Super... Aciu uz puikiai pravesta musu vestuviu svente,aciu uz nuosirduma aciu uz viska... padarei viska ko praseme ir dar daugiau... begalo dekojame mes ir musu sveciai kurie dar tokiose vestuvese nebuvo buve... aciu kad prisidejote... ACIU!!! Tikimes dar susitikti :-) ACIU!!!

Puikus žmogus ir dar geresnis

Puikus žmogus ir dar geresnis renginių vedėjas :)

aciuuuu uz puikia vestuviu

aciuuuu uz puikia vestuviu svente :), visiems labai patiko!!!! :)))

Norime padekot uz nuostabu

Norime padekot uz nuostabu vakara ir geras emocijas. Buvo tikrai orginalu! Visi liko nustebe ir suzaveti.

Dar karta labai norime

Dar karta labai norime padekoti uz puikiai pravestas vestuves ;) Tikrai rekomenduotume ir kitiems :) Esi linksmas, smaikstus, bet kartu ir labai nuosirdus, paprastas bei padarantis daugiau nei tikimasi ;) Sekmes Jums :)

Labai esame dekingi uz

Labai esame dekingi uz puikiai pravesta musu svente,uz gera nuotaika ir puiku vakara. Ne tik mes, bet ir musu sveciai likome suzaveti ir patenkinti. Linkime kuo didziausios sekmes!!!

Esame labai dekingi uz

Esame labai dekingi uz nuostabu ir tikrai nepakartojama rengini su Alvydu,ir beje visi sveciai sako DIDELI ACIU uz linksma ir tikrai gerai pravesta vakara,visi liko maloniai nustebinti puikia sou programa ir atsiliepimai tik patys graziausi ir nuosirdziausi .Dar karta labai labai aciu "ponui vedejui" :))))))).

Puikus renginių vedėjas, savo

Puikus renginių vedėjas, savo darbą ne tik išmanantis, bet turintis tam talentą! Alvydo dėka mūsų šventė praėjo labai linksmai ir liko nuostabių prisiminimų.Sėkmės karjeroje, Alvydai!

Šokių studija "Delingo"

Šokių studija "Delingo" dėkoja už linksmai ir originaliai pravestus renginius. Sėkmės kūryboje!

Ačiū Alvydai už gražiai

Ačiū Alvydai už gražiai pravestą šventę, kurią ir mes, ir mūsų svečiai dar ilgai prisimins su šypsena! Dar kartą ačiū, geriausi atsiliepimai bei rekomendacijos. Linkėjimai nuo Astos ir Mindaugo.

Ačiū, Alvydai, už gražiai

Ačiū, Alvydai, už gražiai pravestą šventę! Visiems rekomenduosiu ir kreipsiuosi prireikus nuostabaus vakaro vedėjo!

Vede musu vestuves buvo

Vede musu vestuves buvo nepamirstamas vakaras,buvo begalo smagu.Sis zmogus isties ismano savo darba.Visiem rekomenduoju! Sekmes darbe!

Puikiai padejo 2010.05.29

Puikiai padejo 2010.05.29 musu vestuvese :), esame labai patenkinti Alvydo darbu, bei organizuotumu. Dar karteli norime padekoti tau uz geras emocijas ir nuostabius prisiminimus. Regina ir Tadas.

Daugiau atsiliepimų

Vestuvių vedėjo užklausa