Vestuvių vedėjas Aivaras Vaiginis

Vestuvių vedėjas Aivaras Vaiginis

Vestuvių vedėjas Aivaras Vaiginis. Plačios šypsenos, nuoširdus juokas ir geriausios emocijos yra mano pagrindiniai tikslai. Tai ne tik malonus darbas bet ir atsakomybė už dviejų žmonių didžiausią ir reikšmingiausią šventę jų gyvenime. Esu komunikabilus, nestokoju gero humoro jausmo, jaučiu renginio emociją ir nuolat bendrauju su šventės dalyviais - taip išlaikydamas puikią nuotaiką. Kiekvieną kartą skiriu maksimalų dėmesį ir energiją nuostabiai šventei sukurti. Man visuomet esate svarbiausi, todėl ir renginį kursime kartu atsižvelgiant net į keisčiausius Jūsų norus. Didžiausios šypsenos vestuvių šventėje garantuotos, jei aš būsiu Jūsų pasirinkimas.

Vedėjo galerija
Vestuvių vedėjas Aivaras Vaiginis Vestuvių vedėjas Aivaras Vaiginis Vestuvių vedėjas Aivaras Vaiginis Vestuvių vedėjas Aivaras Vaiginis Vestuvių vedėjas Aivaras Vaiginis Vestuvių vedėjas Aivaras Vaiginis
Video galerija
Paskutiniai atsiliepimai apie vestuvių vedėją

Nuostabus vedejas,nuostabi

Nuostabus vedejas,nuostabi komanda!!!110% pranoko musu lukescius!!!Tokio atsidavusio ir nuosirdaus vedejo dar nesame sutike!Aciu Aivarai uz nuosirduma,kokybe,uz puiku vestuviu sventes igyvendinima!!!Jusu komada jega!!!

Nuostabus vedėjas ir žmogus.

Nuostabus vedėjas ir žmogus. Labai kūrybingas, nestokojantis naujų idėjų bei nematytų žaidimų. Jo dėka neturėjome rūpintis nei viena detale savo vestuvių dienos ir renginio metu, viskas buvo idealiai sukoordinuota ir pravesta. Pranoko bet kokius mūsų lūkesčius :)

Daugiau atsiliepimų

Vestuvių vedėjo užklausa