Vestuvių vedėjas Andrius Sabaliauskas

Vestuvių vedėjas Andrius Sabaliauskas

Vestuvių vedėjas Andrius Sabaliauskas. Aš profesionalus vestuvių vedėjas Andrius vedu vestuves 6 metus. Esu linksmas, energingas ir kompetetingas vedėjas, baigiau kultūrinės veiklos vadybos ir renginių organizavimo specialybę, bei socialinio darbo studijas. Įgytos žinios padeda ruošiantis ir vedant vestuves. Prieš kiekvienas vestuves su jaunaisiais išsiaiškinu visus jų poreikius, paruošių individualų vestuvių scenarijų. Mano programoje nauji žaidimai, bei laiko patikrintos atrakcijos, kurios naudojamos vestuvių šventės metu. Vestuvėse dirbu kartu su Dj – umi Valdu, tad šventę pravesime nuosekliai, linksmai ir žinoma su pačia geriausia muzika.

Vedėjo galerija
Vestuvių vedėjas Andrius Sabaliauskas Vestuvių vedėjas Andrius Sabaliauskas Vestuvių vedėjas Andrius Sabaliauskas Vestuvių vedėjas Andrius Sabaliauskas Vestuvių vedėjas Andrius Sabaliauskas Vestuvių vedėjas Andrius Sabaliauskas Vestuvių vedėjas Andrius Sabaliauskas Vestuvių vedėjas Andrius Sabaliauskas Vestuvių vedėjas Andrius Sabaliauskas Vestuvių vedėjas Andrius Sabaliauskas Vestuvių vedėjas Andrius Sabaliauskas Vestuvių vedėjas Andrius Sabaliauskas Vestuvių vedėjas Andrius Sabaliauskas Vestuvių vedėjas Andrius Sabaliauskas Vestuvių vedėjas Andrius Sabaliauskas Vestuvių vedėjas Andrius Sabaliauskas Vestuvių vedėjas Andrius Sabaliauskas Vestuvių vedėjas Andrius Sabaliauskas
Video galerija
See video
See video
See video
Atsiliepimai apie vedėją

Laba diena, š.m. spalio 4 d.

Laba diena, š.m. spalio 4 d. bus mūsų vestuvės. Norėčiau pasidomėti, ar tą dieną Andrius Sabaliauskas neturi jokio renginio? Kokia būtų kaina?

Rasa

Dėkojame renginių vedėjui

Dėkojame renginių vedėjui Andriui ir DJ'ui už ypatingai linksmą vakarinę vestuvių dalį. Tiek svečiai, tiek mes patys juokimės net pilvus skaudėjo tikrąja to žodžio prasme.
Labiausiai patiko ne tik tai, kad buvo linksma ir juokinga, bet ir tai, jog Andriaus kalba labai kultūringa, be jokių netinkamų žodžių, kas padarė įspūdį ne tik mums, bet ir mūsų garbingam vestuvių svečiui - mus sutuokusiam kunigui.
Taigi, drąsiai galime rekomenduti Andrių ir kaip linksmą, ir kaip aukštos kalbos kultūros vedėją.
DJ muzika taip pat buvo parinkta labai tinkama, linksma. Vedėjas ir DJ dirba išvien, viso šventės metu nebuvo girdėti jokių trukdžių ar nesklandumų.

Dar kartą ačiū!

Violeta ir Raimondas

Dėkojame Andriui už puikiai

Dėkojame Andriui už puikiai pravestą vakarą. Puikiai išlaikė balansą tarp to, kad per daug nevaikyti svečių ir to, kai jie pradeda nuobodžiauti.

DJ Valdas kiek liūdnokas atrodė prie pulto, tačiau savo darbą dirbo gerai, visiems buvo linksma, šokom iki paryčių. Ačiū ir jam.

Likom visiškai patenkinti, rekomenduojam ir kitiems.

Vytautas ir Vitalija Šilinskai

Dekojame Andriui uz

Dekojame Andriui uz nepakartojama svente!
Uz Jusu nuosirduma, patarimus organizuojant svente, teigiamas emocijas, puiku humoro jausma, tobulai sukurta ir pravesta vestuviu programa rusu kalba.
Taip pat dekojame DJ'ui uz puikiai parinktas dainas.

Neblestancios kurybines energijos! :)
Dominik & Viktorija

Likome labai patenkinti

Likome labai patenkinti Andriaus parengta programa.Visi sveciai ir mes praleidome puikiai laika.Dabar net neisivaizduoju vestuviu be Andriaus.Aciu

Ačiū už darbą, prisidedant

Ačiū už darbą, prisidedant prie mūsų šventės organizavimo ir išpildymo. Tiek mes, tiek svečiai liko labai patenkinti vakaro organizacija-vedimu. Po šventės sulaukėme labai daug gerų žodžių iš aplinkinių už smagų, nenuobodų vakarą. Ačiukas dar kartą :)

Tariam nuoširdų AČIŪ Jums ir

Tariam nuoširdų AČIŪ Jums ir Dj Valdui. Jūsų dėka mūsų šventė buvo nuostabi. Jai nieko netrūko, nei šypsenų, nei energijos. Jūsų skleidžiama energija, veržlumas, gera nuotaika užkrėtė net ir skeptikus, kurie neįsivaizdavo vestuvių be muzikantų.
Džiaugiamės, kad niekuo nereikėjo rūpintis, nes viskas buvo padaryta, mūsų liudininkai galėjo atsipalaiduoti ir jaustis svečiais.
Visi svečiai buvo užimti nuo pirmos iki paskutinės minutės!
AČIŪ! AČIŪ! AČIŪ!

P. S. tikiuos, kad susitikom ne paskutinį kartą :)

Nuoširdžiai dėkojame vedėjui

Nuoširdžiai dėkojame vedėjui Andriui už nepakartojamą vestuvių vakarą ir DJ'ui Valdui už puikiai parinktą muziką. Visi šventės dalyviai liko sužavėti. Šventė pavyko daug geriau nei tikėjomės. Net neabejojame, kad šią puikią komandą dar išvysime mūsų ar mūsų draugų šventėse. Dar kartą didelis AČIŪ.

Visu pirma dekojame Jums,

Visu pirma dekojame Jums, Andriau uz puikiai pravestas vestuves ir jusu Dj uz gera muzika.Soko tiek jaunimas tiek senimas iki pat paryciu.Labai patiko zaidimai, sypsenos ir skambus juokas visa vakara lydejo.Gimines ir artimieji liko labai patenkinti po musu sventes, o musu sirdeles dziaugesi labiausiai.Palikote mums gerus prisiminimus pacia nuostabiausia diena musu gyvenime.Beto labai dziaugiames, kad ir antra diena prajudinote svetelius!Taip ir noretusi su jumis dar karta susitikti!!!Sekmes, pasisekimo palinkesime Jums :)Aciu uz viska ir tikimes gal kada dar pasimatyti.

Andriau, Aciu uz linksmai ir

Andriau,

Aciu uz linksmai ir sauniai praleista laika! Visi sveciai liko suzaveti, tiek jauni, tiek pagyvene :)

Pats Didziausias aciu

Pats Didziausias aciu renginiu vedejui Andriui uz nuostabiai pravesta svente VESTUVES, viskas tiesiog buvo idealu, zaidimai buvo labai originalus ir linksmi visi prisijuikem iki soties. Visa vestuviu eiga buvo organizuota ir pravesta profesionaliai, nebuvo jokiu nesusipratimu ir nesklandumu. Pasirinke Jus tikrai neapsirikome. Taip pat aciu didzejui uz puikiai parinkta muzika, nebuvo ne vieno svecio kuris nebutu sokes. Sekmes Jums darbuose ir dar karta aciu.

Mantas ir Sandra

Nuoširdus ačiū už NUOSTABIAI,

Nuoširdus ačiū už NUOSTABIAI, LINKSMAI, NAUJOVIŠKAI, ELEGANTIŠKAI pravestą mūsų gyvenime įsimintiniausią šventę.
Svečiams labai patiko Andriaus žaidimai, o mums, jauniesiems, labai pagelbėjo padaryti šventės vakarą kuo įsimintinesniu.
Andrius puikiai prisitaiko prie jaunųjų norų ir puikiai valdo publiką.

Linkime ir toliau tobulėti ir sukurti išskirtines nuotaikas šventėse, nes tai Jūs sugebate PUIKIAI!!

Ačiū Andriau už nuostabiai

Ačiū Andriau už nuostabiai pravesta mūsų vestuvių šventę, originalius žaidimus,geros nuotaikos palaikymą ir gerus organizacinius sugebėjimus!!!

Dėkojame Jums už nuostabų

Dėkojame Jums už nuostabų vakarą, Jus ne tik kad pravedėte mūsų šventę,bet dar ir užmaskavote musų pačių paliktas spragas. Mes ir mūsu svečiai liko labai patenkinti!

Norime kuo nuosirdžiausiai

Norime kuo nuosirdžiausiai padekoti Andriui ir jo pagalbinikams uz suteikta puikia nuotaika musu vestuvese, kurios buvo birzelio 30 d. Džiaugiamės pasirinkę šį linksmą ir orginalų renginių vedeją, kuris paliko įsimintimą įspūdį ne tik mums, bet ir mūsų svečiams, kuriuos jis liksmino naujais ir nepabodusiais žaidimasi. Andriau,linkime tau sėkmės ir tolesniuose darbuose.

Puikus renginio vedimas ir

Puikus renginio vedimas ir organizavimas. Nereikejo niekuo patiems rupintis savo sventes diena, tik susakem pageidavimus ir viskas buvo igyvendinta. Isties puikus vedejas, kuris musu sveciam labai patiko. Svarbiausia, kad vedejas jaucia zmoniu nuotaikas, labai kulturingas ir mandagus, neragina zmoniu kilnoti stikliuko, o svecius linksmyben itraukia savo emocijom.

Norim padėkoti jums už viską,

Norim padėkoti jums už viską, jūs palikote neišdildomą įspūdį mums ir visiems mūsų svečiams.Žaidimai juokingi, niekur nematyti, neatsibodė, vedėjo pasirodymai su skirtinga
apranga, vaidinimas ir dainavimas buvo puikus.Džiaugiamės, kad pasirinkome Andrių
savo šventės vedėju ir drąsiai jį rekomenduojame. AČIŪ DAR KARTELI ANDRIAU UŽ PRAVESTAS MUSU VESTUVES NUOSTABIAS. SĖKMĖS

Dalia ir Roman Geinbichner

Dėkojame Andriui už

Dėkojame Andriui už nuostabiai pravestą vestuvių šventę. Jis mumis
rūpinosi nuo pat ceremonijos bažnyčioje iki fejerverkų 24 val. Nekilo
jokių nesklandumų, visus sustatė reikiamu laiku į reikiamas vietas.
Puikiai pajuto publiką ir pačią šventę pravedė ne tiksliai kaip
planavome, o DAR GERIAU :) Džiaugiamės, kad pasirinkome būtent Andrių
savo šventės vedėju ir drąsiai jį rekomenduojame Jums :)
Beje, iš visų svečių sulaukėme labai daug puikių atsiliepimų apie
Andriaus žaidimus, kurie visiems pasirodė nematyti, nenuvalkioti ir
nebanalūs.

Dar kartą ačiū ir sėkmės darbuose :)

Vedėjas- išpildęs visas

Vedėjas- išpildęs visas idėjas, and ledo ir prie stalo pravedė vakarą nuostabiai. Nustebino jo originalumas, žaidimai bei visa programa buvo super, šiauniausia tas kad žaidimai bei programa mums visiems buvo nematyta :) tad Ačiū už nerealų vakarą, bei gerą nuotaiką :)

Esame lb patenkinti Andriaus

Esame lb patenkinti Andriaus pravesta musu vestuviu svente, mes ir visi sveciai likome lb patenkti tiek vakaro vedimu tiek linksmais zaidimais :) kai kurie net davede iki asaru :) aciu taip pat ir kompanjonui DJ`ejui kuris visa vakara stebino gera muzikike :) Aciu jums abiems tikrai rekomenduosim jei kas ieskos vedeju :)) SAUNUOLIAI!

Norim labai labai padėkot

Norim labai labai padėkot vedėjui Andriui ir DJ. Šventę pravedė puikiai.
Žaidimai juokingi, niekur nematyti, vedėjo pasirodymai su skirtinga
apranga, vaidinimas ir netgi dainavimas buvo puikus. Vedėjas labai šaunus,
savo vietoje, neįkyrus, taktiškas, dalykiškas, visiems skiriantis
dėmesį.
Ačiū už puikią šventinę nuotaiką, juokingą atmosferą!

Vedėjas- išpildęs visas

Vedėjas- išpildęs visas idėjas, and ledo ir prie stalo pravedė vakarą nuostabiai. Nustebino jo originalumas, žaidimai bei visa programa buvo super, šiauniausia tas kad žaidimai bei programa mums visiems buvo nematyta :) tad Ačiū už nerealų vakarą, bei gerą nuotaiką :)

Labai saunus vedejas. Tikrai

Labai saunus vedejas. Tikrai sukuria linksma atmosfera, prisitaiko prie publikos, nera vulgarus, puikiai improvizuoja ir neiesko zodzio kiseneje. Vestuves praejo tikrai fantastiskai, Dekui uz tai tau Andriau ;)

Labai saunus vedejas. Tikrai

Labai saunus vedejas. Tikrai sukuria linksma atmosfera, prisitaiko prie publikos, nera vulgarus, puikiai improvizuoja ir neiesko zodzio kiseneje. Vestuves praejo tikrai fantastiskai, Dekui uz tai tau Andriau ;)

Nuoširdus ačiū Andriui bei Dj

Nuoširdus ačiū Andriui bei Dj už nuostabų vakarą, vestuvių šventė su šiuo vedėju buvo nepakartojama, juokėmės iki ašarų. Dėkoja ne tik jaunavedžiai, bet ir visi šventės dalyviai‼

Norime padekuoti Andriui ir

Norime padekuoti Andriui ir DJ-ui uz puikiai pravesta musu svente, vestuves! Labai gerai praleidome laika! Mykolas ir Olga

Norėjome padėkoti Andriui už

Norėjome padėkoti Andriui už didelę pagalbą vestuvių metu. Dėka jo, vestuvės tapo pati nuostabiausia ir laimingiausia gyvenimo diena. Taip skaniai nesijuokėme seniai!!! Labai ačiū!

Nuosirdi padeka uz

Nuosirdi padeka uz fantastiska vestuviu eiga 2011.08.27, nuotaikingus ir originalius zaidimus, pasirodymus, dainas, sokius ir gera nuotaika, kuria dar visi prisimins ilgai. Buvome nuosirdziai nustebinti, kaip sugebejote sukurti tokia linksma atmosfera. :)
Neimanoma pamirsti... Sekmes ateityje improvizuojant ir ieskant dar idomesniu pasirodymu! Aciu

Rekomenduoju si vedeja

Rekomenduoju si vedeja visiems, fantastiskai pravestos vestuves :) visis sveciai begalo patenkinti. Labai dekojame :)

Dėkojame Andriui už nuostabia

Dėkojame Andriui už nuostabia švente kuri įvyko liepos 30. Andrius švente pravedė tikrai labai gerai likom sužavėti ir mes ir svečiai. Didelis tau ačiu už tai, kad gražia švente padarei dar gražesne.

Dar karta labai norejome

Dar karta labai norejome padekoti uz saunia svente, tiek mes, tiek sveciai likome labai patenkinti, labai smagiai praleidome laika, net nepastebejome, kaip prabego vakaras:)
Aciu jums labai! butinai rekomenduosime draugams!:)

Ramune ir Evaldas

Andriau, jus vedete musu

Andriau, jus vedete musu vestuves Rugpjucio 6d/2011m
Nuosirdziai dekojame jums uz nuostabia svente!
Andrius yra tikrai labia siltas zmogus,linksmas, energingas, kupinas entuziazmo ir ideju. Jis isiklause I visus musu norus ir pageidavimus, suderinome viska iki smulkmenu. Mums nereikejo niekuo rupintis vestuviu vakara, tad svente buvo ne tik musu sveciams,bet ir mums patiems! Visi sveciai tikrai labia gyre musu sventes vedeja!
Taip pat dekojame DJ’ui Valdui, jie su Andriumi labia gerai suderinta komanda!
Valdas muzika derino prie sveciu nuotaikos ir sokiu aikstele niekada nebuvo tuscia!
Aciu jums abiems!
Ausra ir Vytas

Aciū, Andriau, už tikrai

Aciū, Andriau, už tikrai šaunią šventę. Mes net patys nesitikėjome, kad galime buti tokie linksmi. Buvo labai smagu, visi sveciai liko patenkinti, ko daugiau reikia... Linkėjimai nuo Sabaliauskų, sėkmės tolesniuose darbuose:)

Andriau, jūs vedėte mūsų

Andriau, jūs vedėte mūsų vestuves rugpjūčio 5 dieną. Norėjome padėkoti jums už viską, jūs palikote neišdildomą įspūdį visiems mūsų svečiams, tai pat ir mums. Dar ir dabar visi nenustoja kalbėti apie programą kurią jūs pravedėte, žaidimus, šokius, dainas o labiausiai apie ketvirtos klasės pasaką. Tai buvo nepakartojama. Ačiū, už supratimą, nors ir mes vėlavome jūs visą programą sudėliojote nuostabiai. Atsiprašome jeigu mes ar mūsų svečiai sukėlė nepatogumų. Jūs ir jūsų didžėjus buvote nuostabūs, jei atsuktų kas nors laiką atgal, norėčiau viską pakartoti. Mūsų draugai juokauja, Andrius pravedė ne tik vestuves, bet ir medaus savaitę (kai visi susitikome "Galeroje"). Dar kartą didelis AČIŪ. Laura ir Vasilijus. Sėkmės.

Norime padėkoti vedėjui

Norime padėkoti vedėjui Andriui už šauniai pravestas vestuves. Abi dienas Andrius nerealiai pravedė pasiruoštą programą, užvedė visus svečius. Visi svečiai, ir svarbiausia mes, likome labai patenkinti savo švente ir Andriaus sukurta atmosfera šventėje. Ačiū Tau:)

Karolina & Domas JAUTAKIAI

Nuoširdžiai dėkojame Andriui

Nuoširdžiai dėkojame Andriui už nuostabiai pravestą vestuvių vakarą. Nereikėjo jaudintis kas ir kaip bus, tiesiog mėgavomės linksmai sukurta atmosfera ir gerai nusiteikusiais svečiais. Vakaro vinis - vaikinų grupė Gipsy ... :))) JUS NEREALUS ANDRIAU! Dirbate būtent tą darbą, kuriam ir esate sukurtas!

Nuoširdžiausi linkėjimai,
Meida ir Gytis

Dėkojame Andriui už šauniai

Dėkojame Andriui už šauniai pravestas vestuves! Su mumis Andrius buvo visą dieną, tad viskas buvo sustyguota minučių tikslumu, visur suspėjome, taip baiminomės, kad pavėluosime į šventės vietą, o atvykome visu pusvalandžiu anksčiau :) Puikiai išpildyta vakaro scenarijaus programa, nuotaikingi ir įdomūs žaidimai! Taip pat dėkojame Andriaus kolegai DJ'ui Valdui už taikliai parinktas dainas, šokių aikštelė niekuomet nebuvo tuščia ;)) Kuomet po šventės kiekvienas svečias priėjo ir padėkojo, už nuostabų vakarą ir geras emocijas, supratome, jog viskas pavyko PUIKIAI!!!!! Ačiū dar kartą!!

Punktualus, turintis gerą

Punktualus, turintis gerą humoro jausmą, nuoširdus, trykštantis energija, žmogus kuris dirba ir žino savo darbą. Iš anksto su jaunaisiais derinama programa, šventės laikas, vieta ir kitos smulkmenos. Jis su mumis dirbo nuo pat pirmo susitikimo iki pat vestuvių dienos. Niekada nebūdavo jokiu nesusipratimų. Andrius visada atsakydavo į visus mums iškilusius pries vestuves klausimus, tiek telefonu (netgi ir veliu paros metu, dėkojame Tau), tiek elektroniniu paštu (nereikėdavo laukti dieną ar dvi..atsakymą gaudavome neužilgo).
Puikiai pravestos vestuvės, užimti svečiai, įvairūs žaidimai, daug prisiminimų ir emocijų. Vedami Andriaus žaidimai per vestuves ne viena svečią privertė juoktis iki negalėjimo sustoti. Ne vienas svečias vestuvių kitą dieną teiravosi mūsų: "O to vedėjo nebus? , O kur Andrius?, O kodėl jis tik vieną dieną buvo su mumis?". Labai patiko visiems, o ypatingai mums, nes manau kiekvienas jaudinasi kad sava šventė praeitų sklandžiai. O taip ir buvo! Laikas tiesiog skriejo, programa punktuali buvo minučių tikslumu. Už vestuvių pravedimą, pagalbą organizuojant jas ir už viską viską esame dėkingi tik Tau Andriau!!!
Jeigu ruošiatės švęsti šventę ir nesvarbu kokia ji būtų…Krikštynos, vestuvės, gimtadienis, jubiliejus ar kokia kita šventė..Nesukite sau galvos ir rinkitės Andrių..Rekomenduojame tikrai!!!!

Didžiulės sekmės!!!

Rimantė ir Justinas

Tikrai puikus vakaro

Tikrai puikus vakaro vedantysis :) rekomenduoju visiems :) sveciai buvo ir uzimti ir pavalge :) visiems labai patiko ir jei reiketu pakartoti savo sprendima del renginio vedejo,vel rinkciausi jus! :) dekui uz puikia vesele :)
Ieva ir Valdas :)

Raso tau Jurijus ir Erika,

Raso tau Jurijus ir Erika, dabar jau zmona ir vyras :) norim padekoti tau uz
linksma vestuviu vakara, uz tikrai idetas pastangas ir gera nuotaika. Mum su Erika patiko ir tai svarbiausia.

Dekojame Andriui uz vestas

Dekojame Andriui uz vestas musu vestuves. Programa buvo sustyguota, viskas buvo laiku ir vietoje, jo DJ irgi nenuvyle buvo pasiruoses ko praseme, muzika buvo sauni. Tiek mes, tiek musu sveciai likome labai patenkinti.

Petras ir Alina

Ačiū Andriui už mūsų vestuvių

Ačiū Andriui už mūsų vestuvių pravedimą ir pagalbą jas organizuojant. Džiaugiamės, kad šis žmogus vedė mūsų vestuves ir suteikė nepakartojamų akimirkų mums ir mūsų svečiams.

Simona ir Viktoras

Labai nuosirdus zmogus. Vede

Labai nuosirdus zmogus. Vede musu vestuves likom labai patenkinti. Aciu tau Andriau Juste ir Tomas.

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • Web puslapiu adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Leidžiamos HTML žymės: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai